Yıllık yazacaktım yokluk yazmışım. O da doğrudur. Yokluk bir hayat.

Show thread

Annem babam ve ben aynı yer yatağında yatıyoruz bu benim 27 yokluk hayatımda ilk oluyor. İnşallah horlamazlar.

Sosyalist insanları seviyorum ben bu arada lütfen beni yanlış anlamayın.

Ağız bakım suyuna su karıştırmadan ağzımı çalkaladım kafa yaptı amk. Kim derdi böyle bir şey mümkün. Bugün malbuşa 18 tl verdim farketmeden bu arada onun da hala kafası bi geldi gitmedi hala.

Ben anlatamıyorum. Anladığınız kadar artık. Bu arada bu platformun özgürlüğü altında belirtmek isterim ki. İşçilerle tüm gününü geçiren biri olarak; onlardan daha yavşak bir kesimle karşılaşmadım henüz.

Show thread

Sosyalist ortamlar ne ben de bilmiyorum. Böyle toplanıp birbirlerine özgürlükçü düşünce ile yaklaşıyorlar işte dünyayı kurtaracağız ama önce bi öpüşelim. Sevgiyi bile paylaşalım biz sevişelim hesabı.

Show thread

Şimdi bir sosyalist çıkıp “küfür İşçi sınıfının ağzında açan çiçektir” diyebilir. Olum böyle lafları sevişmek için kullanıp duruyorlar bakın sosyalist ortamlarda.

Show thread

Bu ara biraz down oldum. Down olmak demek benim dilimde kötü olduğum bir dönem. O yüzden bolca küfür edesim var. Bunu kusur gören kusuruma bakabilir.

Annem ve babam olymposta ben işteyim.

Ya benim evin yanında şantiye var adamların mimarları mı mühendislerimi ne gelmiş. Adamlar bir işi dediği gibi yapmamış galiba bağırıyor. “Yorum yapma dediğimi yap diye bin kere söyledim abi dediğimi yapın ya dediğimi” diye. SENİ O KADAR İYİ ANLIYORUM Kİ. Adamın derdini çektim uzanırken. Şimdi pijama ile çıkıp sigara uzatacam valla. DEDİĞİMİZİ YAPIN DEDİĞİMİZİ.

Bir yudum bira bir yudum ıhlamur içiyorum. Yeni aldığım bir orta sehpa üzerine yığılı hayal kırıklığı var. Yine kanmışlığım, yine yanılmışlığım. Sümüklerim akıyor. İyi bir haber de var bugün, bu sene içinde 2. sikik zammımı aldım. Bu platformda küfreden 2. kişi oldum.

Elmo boosted

@hiorws @elmo @sahatay (u)mutsuzluk zinciri. Sad state. Zaten olusturmus durumdayiz bence

Elmo boosted

@cihanluigi Hoşgeldin. Arkadaş Samsun’dan aramızda.

Burayı bilinç akıtalım diye açtı arkadaşımız kimse bir şey yazmıyor. Sinirleniyorum. Bir iki bi şey okuyalım diye giriyoruz. Bende bilinç yok sümük hep.

Show older
Bilinç Akışı

Bilinç Akışı - özgür mikro blogging